+90 549 608 00 70
+90 212 608 00 70
Merdiven Asansörü Blogu

Engelli Asansörü Çeşitleri

Engelli asansörü çeşitleri denilince akla ilk LiftArt firmasının temsilcisi olduğu ve sunduğu Handicare, Extrema ve Terry markaları gelir.

Handicare Hollanda’da yerleşik engelli asansörleri üreten ve dünyadaki en geniş merdiven asansörü çeşidine sahip olan bir firmadır. Öyle ki çeşitleri arasında petler için tasarlanmış ürünler bile bulunmaktadır. Hollanda ve İngiltere’de bulunan iki büyük fabrikası ile kaliteye ve güvenliğe verdikleri önemden dolayı dünyada bir PRESTİJ markası olmuşlardır.

Extrema ise İtalya’da bulunan ve engelli asansörleri üreten, en bilinen üreticilerinden birisidir. Engelli asansörleri çeşitleri arasında, platformlu merdiven asansörleri, açık tip engelli platformları, kapalı tip engelli platform asansörü, kabinli engelli asansörü, panoramik asansör modelleri bulunmaktadır. Üretimlerinin tamamını İtalya’da yapmakta olan firma kaliteli ve uygun fiyatları ile Türkiye pazarında rekabet edebilmektedir.

Terry Lift ise İngiltere’de yerleşik engelli asansörleri üreten bir firmadır. Dünyanın en ufak asansörlerinin yapıldığı bu fabrikada, çok ufak alanlar için farklı tiplerde engelli asansörleri bulabilirsiniz.

LiftArt engelli asansörleri konusunda Türkiye’de iyi bilinen, servis konusunda çok başarılı bir firmadır. Satışa sunduğu markalar için sonsuz hizmet sunmaktadır. Deposunda Handicare merdiven asansörleri için çok büyük bir yedek parça stoku bulunmaktadır. Müşterilerini yedek parça temini konusunda asla bekletmezler.

Engelli asansörü çeşitleri denilince sizin aklınıza ne geliyor? Hangi marka engelli asansörlerini biliyorsunuz? Kaliteli ve uygun fiyatlı engelli asansörü seçeneklerini LiftArt firmasında bulacağınız biliyor musunuz?

Engelli asansörü çeşitleri konusunda yorumlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla.
LiftArt Kaliteli Yaşam Sistemleri

ALIŞVERİŞ SEPETİ 0

İstek listesi

İstek listesi

Oturum aç

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Para Biriminizi Seçiniz