+90 549 608 00 70
+90 212 608 00 70
Merdiven Asansörü Blogu

Engelli Asansörü Fiyatları ve Teknik Servis

engelli asansörü, engelli merdiven asansörü, Engelli Asansörü Fiyatları

Engelli müşterilerimiz için asansör fiyatları ve teknik servis

Merdiven üzerine kurulan engelli asansörleri genellikle devlet tarafından desteklenmemekle birlikte genellikle uygun fiyat aralığında bulunmaktadır. Şirket, özellikle engelliler için muafiyetler sunmaktadır. Engelli olduğunu belgeleyen müşteriler daha uygun fiyata engelli asansörü satın alabilirler.

Engelli asansörü fiyatları yukarıdaki tablomuzda da görüldüğü gibi merdiven çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Nat lift teknik ekibinin profesyonel desteğini, en uygun fiyat ve engelliler için en güvenli lift ile alabilirsiniz. Merdiven asansörü fiyatları İzmir’den İder’e dağıtım ağı ayrıcalığına sahiptir.

Yaşam alanlarını engellilere uygun hale getirmek için uygun fiyatlı engelli merdiven asansörlerinden güvenle yararlanabilirsiniz. Kurumsal firmamızın desteği ile tüm yaşam alanlarına uygun İstanbul asansör ve engelli asansör sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Asansörlerde ve teknik serviste engelliliğe bağlı değişiklikler

Kaliteyi iyileştirerek maliyetleri başarıyla düşürdük. Artık tüm açık ve kapalı alanlarda engelli asansörü ile destekleyerek yaşam alanınızı genişletiyoruz. Her vatandaşın yaşayabileceği bazı kazalar engelliliğe yol açabilmektedir. Daha sonra bir engel gelişirse, sorun yaşamanız muhtemeldir ve özgürce hareket edebilmek için daha fazla merdiven asansörü fiyatlandırma sistemine ihtiyacınız olacaktır.

Engellilerin sosyal hayata katılımını sağlamak için çeşitli sistemler mevcuttur. Bu sistemlerden en avantajlı olanı ise engelliler için tasarlanmış asansörlerdir. Bu sayede engelli vatandaşlar yardım almadan merdiven inip çıkabiliyor. Fiziksel engeller, hastanın kendisi ve ona bakan kişiler için belirli zorluklar yaratır. Engelli asansörü olarak sunulan sistem bu sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır.

Engelli asansörleri, engelli kişilerin bir binanın erişilemeyen alanlarına kolayca erişmesini sağlar. Yönetmeliklerin fiziksel durumu ne olursa olsun tüm binaların herkes tarafından erişilebilir olmasını gerektirmesiyle engelli asansörleri binalarda daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Küçük merdiven basamaklı binalar için de uygun bir çözüm sunar.

Engelli Asansörü Fiyatları

#engelliasansörü #engelliasansörüfiyatı

ALIŞVERİŞ SEPETİ 0

İstek listesi

İstek listesi

Oturum aç

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Para Biriminizi Seçiniz
×