+90 549 608 00 70
+90 212 608 00 70
Merdiven Asansörü Blogu

Handicare Merdiven Asansörleri

handicare merdiven asansörleri

Handicare merdiven asansörleri fabrikasının temeli 1886 yılına dayanır. O tarihte asansör, kaldırma ve taşıma makinaları üzerinde kurulmuş olan firma yıllar içerisinde koltuklu merdiven asansörü de üretmeye başlamıştır.

Handicare firmasının genel merkezi Norveç’te bulunmaktadır. Bir çok ülkede bir çok konuda fabrikası ve teknik servis merkezleri ile ofisleri bulunmaktadır.

Danimarka’da engelli araç sistemleri üzerine bir fabrikası, İngiltere’de hasta hijyeni-hasta yıkama sistemleri üzerine bir fabrika, gene İngiltere’de “merdiven asansörü” fabrikası, İsveç’te hasta vinçleri ve hasta taşıma kaldırma sistemleri fabrikası, Hollanda’da tekerlekli sandalye fabrikası, Almanya’da tekerlekli sandalye fabrikası, Belçika’da İtalya’da Kanada’da Fransa’da Norveç’te Almanya’da İsveç’te Danimarka’da Hollanda’da Amerika’da İngiltere’de ve İspanya’da teknik servisleri ve ofisleri bulunmaktadır.

Handicare merdiven asansörü fabrikası hem Hollanda’da hem de İngiltere’de bulunmaktadır. İngiltere’de ki fabrikasında 2000, 1000 ve 950 modelleri üretilmektedir. Hollanda’da ki fabrikasında ise “dünyanın en gelişmiş merdiven asansörünü” FreeCurve, Rembrandt, Van Gogh, Vermeer, 1100, Xclusive modellerini üretmektedir. Bu fabrikada dünyanın tek çift sürüş motorlu merdiven asansörü üretilmektedir. Bu sistem patentli bir sistem olup sadece Handicare ürünlerinde bulunmaktadır.

LiftArt Handicare Merdiven Asansörü
Mayıs 2020

LiftArt Merdiven Asansörü

ALIŞVERİŞ SEPETİ 0

İstek listesi

İstek listesi

Oturum aç

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Para Biriminizi Seçiniz
×