+90 549 608 00 70
+90 212 608 00 70
Merdiven Asansörü Blogu

Merdiven Asansörü Ücretini Nasıl Ödeyebilirim

Makale Konusu: Merdiven Asansörü Ücretini Nasıl Ödeyebilirim

Bir merdiven asansörünün en iyi çözüm olduğuna karar verseniz bile, bütçeniz açısından kolay satın alabileceğiniz bir araç olmayabilir. Merdiven asansörü satın alma ve montajı pahalı bir işlem olabilir, ancak özgürlüğünüze ve sağlığınıza gerçekten bir fiyat etiketi koyabilir misiniz? Ayrıca, bakım hizmetlerini aylık masraflarıyla karşılaştırıldığında, daha ucuza geleceğini bilmelisiniz.

Yaşlılığında konfor arayan biri için merdiven asansörü, değerli bir yatırımdır. Bu asansöre sahip olabilmeniz için birkaç tavsiyede bulunabiliriz. Şimdi bunları aşağıda inceleyelim:

  1. İndirim talebinde bulunun..! Merdiven asansörü tedarikçiniz ile durumunuzu ve bütçenizi açıkça konuşursanız size uygun bir fiyat indirimi olanaklar dahilinde yapabilecektir.
  2. Koltuklu asansörünüze ya da sandalye asansörünüze sahip olabilmek için bağış veya hibe olanaklarını araştırabilirsiniz. Bunun için belediyeye, valiliğe, kaymakamlığa, tanıdık-akraba-arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz.
  3. Kredi kullanabilirsiniz. Bankadan ihtiyaç veya tüketici kredisi talep edebilirsiniz.
  4. Kredi kartı ile taksit taksit, olabilecek en uzun vadede ödeyebilirsiniz.
  5. İkinci el merdiven asansörünün motor ve koltuk kısmını satın alabilir misiniz, bu konuda araştırma yapabilirsiniz.
  6. Ödeme gücünüze göre tedarikçiye teklifte bulunabilirsiniz.

LiftArt Müşteri Temsilciniz size bu konuda yardımcı olacaktır.

ALIŞVERİŞ SEPETİ 0

İstek listesi

İstek listesi

Oturum aç

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Para Biriminizi Seçiniz
×