+90 549 608 00 70
+90 212 608 00 70
Merdiven Asansörü Blogu

Merdiven Asansörü ve Evcil Hayvanlar Hakkında

Merdiven Asansörü ve Evcil Hayvanlar

Evinizde kedi veya köpek besliyorsanız, merdiven asansörleri ve bunlar için bir güvenlik riski oluşturup oluşturmayacağı konusunda bazı sorularınız olabilir. Merdiven asansörü, çocuklarda olduğu gibi hayvanlar için de güvenli şekilde üretilir, merdiven asansörleri evcil hayvanlarınızı zarar vermek veya ezmek için tasarlanmaz ve merdiven iniş-çıkış esnasında herhangi bir şeyle (dört ayaklı arkadaşlarınız dâhil) bağlantı kurarsa dokunursa durur. Bazı evcil hayvan sahipleri, köpeklerinin veya kedilerinin, ameliyatlı haldeyken merdiven asansöründen biraz korktuğunu söylüyorlar (elektrikli süpürgeler gibi diğer cihazlardan korkuyorlardı), ancak bu hayvanların sahip oldukları tek gerçek etkiye sahip olma eğilimindedir.

Merdiven asansörleri her zaman onlarla birlikte yaşayan herkesin güvenliği ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu nedenle evinize bir evcil hayvan ile girmek konusunda endişelenilecek hiçbir şey yoktur. Ailelerin büyük çoğunluğu yeni merdiven asansörleri ile herhangi bir sorunu yoktur ve onları evlerine kabul etmeye çok çabuk adapte olurlar.

Handicare Merdiven Asansörleri en güvenli markalardan birisidir. Ve bu özelliği ile bütün dünyada bir prestij markası olarak bilinir. Handicare merdiven asansörlerinin Türkiye Temsilcisi LiftArt Asansördür.

LiftArt Merdiven Asansörleri

ALIŞVERİŞ SEPETİ 0

İstek listesi

İstek listesi

Oturum aç

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Para Biriminizi Seçiniz
×