+90 549 608 00 70
+90 212 608 00 70
Merdiven Asansörü Blogu

Multi Lift Engelli Merdiven Asansörü

engelli asansörü, dış mekan asansörü, platformlu merdiven asansörü

Konu: Multi Lift Engelli Merdiven Asansörü

Engelli asansörlerinin bir çok model ve tipi bulunmaktadır. Merdiven tipi, dikey açık tip, dikey kapalı tip, havuz tipi, deniz iskele tipi, tekne tipi, araç tipi vs gibi.

Bunlara örnek vermek gerekirse merdiven tipi için engelli merdiven asansörü, dikey açık tip için engelli platform asansörü, dikey kapalı tip için engelli kapalı platform asansörü, havuz tipi için havuz asansörü, tekne tipi için tekne asansörü, araç tipi için araç asansörü.

Bahsedilen bu asansör tipleri içerisinde bir çok modelleri de vardır. Örneğin engelli asansörünün merdiven tipine yani engelli platformlu merdiven asansörünün sadece platformlu olanı olduğu gibi platformun üzerinde açılıp kapanan koltuğu olan bir modeli de bulunur. Dolayısı ile bu asansörü, merdiven çıkmakta ve inmekte zorlananlar, yaşlılar, engelliler, puset çocuk arabası ile merdivenleri kullanmak zorunda olanlar, pazar arabası ile merdivenleri kullanmak zorunda olanlar kullanabilir.

Yani engelli asansörlerinin bir çok modeli vardır. Bunlardan engelli platform asansörünün koltuk ilaveli olan modeline Multi Lift Engelli Asansörü denebilir.

Uygun fiyatlı engelli asansörleri için lütfen bizi arayınız: 0549 608 00 70

Aşağıda multi lift engelli asansörlerine örnek resim göreceksiniz.

LiftArt
Şubat 2020

mutli lift engelli asansörü

mutli lift engelli merdiven asansörü

ALIŞVERİŞ SEPETİ 0

İstek listesi

İstek listesi

Oturum aç

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Para Biriminizi Seçiniz
×