+90 549 608 00 70
+90 212 608 00 70
Merdiven Asansörü Blogu

Çift Ana Motorlu Merdiven Asansörünün Tartışılamaz Üstünlüğü

asansörümüzün tartışılmaz üstünlüğü, çift motor sistemi

Çift Ana Motorlu Merdiven Asansörünün Tartışılamaz Üstünlüğü

Dünyadaki tek “2 Ana Motorlu” merdiven asansörü olan Handicare FreeCurve modeli asansörümüzün diğer markalara olan avantajları şu şekildedir.

Başka markaların tek ana motorla yaptığı taşıma işini biz 2 kat daha kuvvetli çift motorla yaparız. Bizim motorlarımız her zaman % 50 performans ile çalışır. Bu sebeple motorlarımız asla yorulmazlar, ısınmazlar, aşınmazlar. Böylece diğer markalardan en az 2 kat daha uzun ömürlüdür. Arıza riski ise çok çok çok azdır.

Taşınan yükün ağırlığı az da olsa çok da olsa başka markanın tek motorla bu işi yapması yanında bizim çift motorlu sistemimizin reddedilemez bir üstünlüğü vardır. Hele hele bir kattan daha fazla olan merdivenlerdeki üstünlüğümüz de tartışılamaz.

Bazı markalar daha sessiz çalıştıklarını söyleyebilirler, daha ince ray sistemlerinin olduğunu söyleyebilirler. Ancak Handicare firması için kullanıcının güvenliği ve sistemin arıza yapmadan çalışması daha önemlidir.

Ve Handicare bütün dünyada bir Prestij Markası olarak bilinmektedir.

Bu sebeple bizim rayımız daha sağlamdır, 76 mm kalınlığındadır. Çalışma ses düzeyi 56 dB in altındadır.

Tabi ki kullanıcıların takdirinde olan bu konuda karar verilmesi gereken, daha sessiz mi, daha ince ray mı yoksa daha fazla güvenlik, daha fazla sağlamlık mıdır?

Unutmayalım ki; asansörü kullanan belki bizim ana babamız, canımız, çocuğumuz, akrabamız olabilir. Canımızı teslim edeceğimiz asansörün güvenli ve sağlam olması gerekmez mi?

Önemli Not: Çift ana motorlu merdiven asansörü sadece Handicare’dedir. Asla ve asla 2 motor bizde de var diyen firmalara itibar etmeyiniz. Onlarda olan 1 adet ana motor ve 1 adet koltuk balans motorudur. Koltuk balans motoru zaten standart olarak bizde de bulunur. Burada bahsettiğimiz konu çift ana motor sistemidir. Yoksa bizde koltuk katlama motoru, koltuk dönüş motoru, koltuk level motoru, koltuk balans motoru zaten bulunmaktadır. Bu motor sistemleri herhangi bir markada zaten bulunabilir ama 2 ana motor sadece bizim markamızda vardır.

LiftArt Kaliteli Yaşam Sistemleri
Haziran 2021

LiftArt Kaliteli Yaşam Sistemleri
Çift Ana Motorlu Merdiven Asansörünün Tartışılamaz Üstünlüğü/a>

ALIŞVERİŞ SEPETİ 0

İstek listesi

İstek listesi

Oturum aç

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Para Biriminizi Seçiniz
×