+90 549 608 00 70
+90 212 608 00 70
Merdiven Asansörü Blogu

Koltuk Merdiven Asansörünün Servisi ve Bakımı

Koltuk Merdiven Asansörünüze Bakım Yaptırmak

Koltuk Merdiven Asansörü servisi ve bakım hizmetleri – LiftArt Asansör

Koltuklu Merdiven Asansörleri, kendi evinizdeki katlar arasında dolaşma özgürlüğü verdiği için harikadır. Birçok LiftArt müşterisi, evlerindeki merdivenleri aktif olarak kullandıkları için çok mutludurlar ve bizde bu durumda Türkiye’deki pek çok insana yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Koltuklu Merdiven Asansörlerine periyodik olarak bakım yaptırmak gerekiyor, bu yüzden Koltuk Merdiven Asansörünüz ile ilgili bir sorun yaşarsanız, kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir LiftArt hizmet paketi ile huzuru bulabilir ve asansörünüze güvenebilirsiniz. Koltuk Merdiven Asansörünün Servisi ve Bakımı

Müşterilerimize anlattığımız şey, bir Koltuk Merdiven Asansörü bir makine ve önemli bir mühendislik tasarımıdır; tıpkı bir araba gibi. Bildiğiniz gibi otomobilleri periyodik bakıma ihtiyaçları vardır ve benzer şekilde Koltuklu Merdiven Asansörlerine de bakım yapılması gerekir. Burada LiftArt Asansör’de sattığımız tüm Koltuklu Merdiven Asansörleri garanti kapsamındadır ve Koltuk Merdiven Asansörünün tüm ömrü boyunca mümkün olan en iyi bakımı sağlamak için teknik servisimiz kesintisiz çalışmaktadır.

Ayrıca, zaman zaman müşterilerimizin 2. el olarak sattıkları Koltuklu Merdiven Asansörlerine aracılık ediyoruz ve bu Koltuklu Merdiven Asansörlerinde de garanti veriyoruz. Ancak yeni Koltuklu Merdiven Asansörleri gibi, yenilenmiş Koltuklu Merdiven Asansörlerinden de mümkün olan en iyi verimi almaya devam etmek için bakım yapılmalıdır.

Koltuk Merdiven Asansörü üzerindeki garantinizin süresi dolduğunda, size uygun bir servis paketi sunabiliriz. Temel bir paket, yıllık servis, öncelikli erişim ve çağrıların indirimli fiyatlarını içerirken; ekstra paket, genelde mesai saatleri boyunca parça ve çağrıları kapsayacak ve mesai saatleri dışındaki çağrılar için indirimli fiyatlar sunulacaktır.

Bizimle bir Koltuk Merdiven Asansörü servis sözleşmesi yaptığınızda, günde 24 saat, yılın 365 günü hizmetimize erişeceksiniz; böylece, yetkili bir LiftArt mühendisi acil olarak sizi ziyaret edip, ne olursa olsun sorununuzu giderecektir. Koltuk Merdiven Asansörünün Servisi ve Bakımı

Maliyeti düşürmenin başka bir yolu Koltuk Merdiven Asansörü satın alırken aynı zamanda uzun bir garanti paketi satın almaktır. Bu, uzun vadede önemli ölçüde daha ucuza gelebilir.

Koltuk Merdiven Asansörü teknik servis personelinde ne gibi özellikler aramalısınız?

Koltuk Merdiven Asansörü servisinizde (bir LiftArt yetkili mühendisi veya başka bir şirketteki bir mühendis olsun) evinize davet ettiğiniz her kişi, size her zaman kimliğini göstermeli, uygun niteliklere sahip olmalı, konuya son derece hakim ve iyi eğitimli olmalı ve son derece saygıyla davranmalı, problemlerin ve maliyetlerin ne olacağına dair bilgi verebilmeli, açıklama yapabilmelidir. Ayrıca arızalı parçaları size göstermeli ve Koltuk Merdiven Asansörü ile ilgili sorunun ne olduğunu kolayca izah edebilmelidir. Bilgi almak isterseniz Koltuk Merdiven Asansörü fiyatı hakkında size bilgiler sunabilmelidir.

Koltuk Merdiven Asansörünüze bakım

Koltuk Merdiven Asansörü hizmetleri arasında, Koltuk Merdiven Asansörüne bakım yaptırmaya devam etmeniz önemlidir. Rayından toz ve kiri arındırdığınızdan emin olun ve döşemeyi bozulmaması için silerek temizleyin. Koltuk Merdiven Asansörünü nemli bir bezle temizleyebilirsiniz, ancak suyun elektrikleri etkileyebileceğinden çok ıslak bir havlu kullanmadığınızdan emin olun. Yıllık bakım hizmeti ve sizin tarafınızdan yapılan bazı basit bakımlar ile Koltuk Merdiven Asansörü yıllarca size sorunsuz hizmet edecektir.

Mevcut Koltuk Merdiven Asansörünüz hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya yeni bir Koltuk Merdiven Asansörü satın almak istiyorsanız, 0549 608 00 70 numaralı telefondan bizi arayın, size detaylı bilgi verip yardımcı olmaktan memnunluk duyacağız.

LiftArt Koltuk Merdiven Asansörü Bakım Hizmetleri ve Teknik Servis

Makale Konusu: Koltuk Merdiven Asansörünün Servisi ve Bakımı

ALIŞVERİŞ SEPETİ 0

İstek listesi

İstek listesi

Oturum aç

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Para Biriminizi Seçiniz
×