+90 549 608 00 70
+90 212 608 00 70
Merdiven Asansörü Blogu

Yaşlılıkta Koltuklu Merdiven Asansörü

Haber Konusu: Yaşlılıkta Koltuklu Merdiven Asansörü

Gördüğümüz bazı harika büyüleyici villa veya müstakil evlerin birinci ve ikinci katları arasında seyahat etmek için bir merdiven asansörü kullandığınızı hayal edin. Bir baston yardımıyla yürümek mümkün olsa da, görme problemi, derinlik algılama sorunları ve genel yaşlanmayla ilişkili kayıplar nedeniyle merdivenden kendi başınıza inip çıkmak tehlikeli olabilir.

Belki de, 2. kattaki bir banyoya veya yatak odasına gitmeniz için, merdivenlerden inip çıkma yeteneğinizi sınırlayan bir sorununuz vardır. Belki de sağlıklı ve yardım almadan yalnız yaşayabilmektesinizdir. Bazı durumlarda, zayıf da olsa yeterli hareket gücünüz olmayabilir, ancak merdiveni kendi başınıza kullanmak, hayatınızı riske atmaya değmeyen bir sağlık riskidir. Müstakil evinizi bırakıp tek katlı bir eve taşınmak daha uygun fiyatlı ya da pratik değilse, mevcut evinize merdiven asansörü yaptırmak yerinde ve verimli bir karardır. Bu sayede sevdiğiniz evinizde kaliteli ve konforlu bir yaşlılık geçirebilirsiniz.

LiftArt Merdiven Asansörleri

ALIŞVERİŞ SEPETİ 0

İstek listesi

İstek listesi

Oturum aç

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Para Biriminizi Seçiniz
×