Engelli Asansörlerinin Hayatımıza Girişi

Yazı Konusu: Engelli Asansörlerinin Hayatımıza Girişi

Engelli asansörleri konusunda dünya tarafından kabul görülen tescilli marka ürünlerinin yetkili satıcıları da dünya ile aynı anda ülkemize girmiştir. Son yıllarda ülkemizde gelişmekte olan engelli ve merdiven asansörleri dünya çapında 2000’li yılların başıyla beraber gelişme göstermeye başlayarak altyapıdaki yerini almaya başlamıştır.

Yerel yönetmelikler, toplumun bilinçli bir hale gelmesi ve günlük hayat içerisinde engelli ve yaşlı insanların güçlüklerle karşı karşıya gelmesine karşılık daha duyarlı hale gelerek sosyal bir hizmet anlayışı ile kısa bir süre zarfında bu konuda önemli mesafeler kat edilmiştir. Sonuç olarak bunun neticesiyle birlikte yasal ve kanun destekleri ile zafiyet ve eksiklik görülen alanların önüne geçilerek engelli ve yaşlı insanların yaşam standart ve kalitesinin yükselmesi için büyük adımlar atılmaktadır. Bir firma olarak nihai amaç ise ülkemizdeki merdiven ve engelli platform asansörleri üretimi konusunda öncü bir firma olmaktır.

Ancak ülkemizde şu durumda engelli asansörleri maalesef ekonomik olarak ihtiyacı olan kişilerin rahat bir biçimde elde edeceği seviyelerin çok üstünde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı her kesime uygun olarak yapılan projeler sonucunda ekonomi ve modern alternatifler ile bu sorunu çözme adına hizmet sunulmaktadır. Böylelikle bir tek firmaya ve fiyatlara bağlı kalmaksızın bütçelere uygun olan ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek biçimde modeller üretme konusunda çalışmalar sürdürülmektedir. Böylelikle yaşlı ve engelli olan insanlar maddi durumlarına göre engelli asansörde fiyat çeşitliliği konusunda seçim yapabileceklerdir.

LiftArt Merdiven Asansör Fiyatları