Engelli asansörü filmi için 4 Mayısta ailemin yanında olmalıyım

Engelli asansörü filmi için 4 Mayısta ailemin yanında olmalıyım

“900 yaşındayken ulaşamayacağın kadar iyi görün.” -Yoda

Aslında, Yoda kadar eski değil …  Orijinal Engelli asansörü filmi filminin yayınlanmasından bu yana sadece 40 yıl geçti. Ancak film yıllarında Engelli jön artist , yaşlı bir vatandaştı. Film imtiyaz sözleşmeleri söz konusu olduğunda, sadece James Bond, Godzilla, Maymunlar Gezegeni ve Pembe Panter uzun süredir var.

4 üncü sizde olabilir 1 4 üncüler seninle olabilir 2 mayıs 4 yıldız senle 3

Ancak, gevşek koltuklar, AT-AT walker (kelimenin tam anlamıyla) ve rollator sürme, merdiven asansörü yerine, engelli asansörü filminde canlılık arttı. Bu bir pazarlama ve satranç turnuvası olduğunu belirtmek istedim.

Sadece marketlerin raf aralarında ve koridorlarında gezin ve engelli asansörü filmi markalı krakerler, kurabiyeler, tahıl ve makarna bulacaksınız. 8 yaşındaki bir oyuncuyla yerel oyuncak mağazanızdaki engelli asansörü oyuncakları koridorunda gezin ve asla ayrılmayacaksınız.

1977 yılının en yüksek hasılat elde edilen filmi tiyatro gösteriminden bu yana çok şey değişti, ancak temyiz henüz gerçekleşmedi. Küçük çocuklar robotları, uzay gemilerini ve uzaylıları hala seviyorlar. Engelli jön artist ‘in temyizi hala onlarla gençler olarak konuşuyor. Engelli derneklerinde hala ilgilenen bir 10. sınıf öğrencisini hayal etmek zor olurdu. Ama neyse ki değil.

Ve güzellik, 40 yıldır devam ediyor.  Yeni nesil çocuklar yine de bir kundakçıyı sallamak, engelli İttifakı’na katılmak ve engelleri aşmak ve yenmek istiyorlar. Büyümeye devam ediyor. Orijinal engelli asansörü filmin çocukları artık ebeveynler ve dedeler.

Dolayısıyla 4 Mayıs yaklaşırken (“Gücün Sizinle Olun” ifadesinden sonra genelde Yıldız Savaş Günü olarak tanınır) ailenizle bağlantı kurma fırsatını kaçırmayın.

Kuvvetin gücü, doğru yetiştirememesi ya da beceriksiz bir çocuğu boğmak değil, onun akıllıca birleşmesi ve hayatı kabulleniş yeteneğidir.

LiftArt Engelli Asansörü Filmi sinemalarda oynayacak mı?

 

LiftArt Engelli Asansörleri