İzmir Merdiven Asansörü Çözümleri Temsilcisi

İzmir Merdiven Asansörü Çözümleri Temsilcisi

LiftArt, yirmi yıldan uzun süredir, yüzlerce merdiven asansörü, engelli asansörü, dikey asansör ve panoramik asansörleri Türkiye çapında kurarak İzmir’in önde gelen mobilite ve engellilik çözümleri sağlayıcısı olmayı sürdürüyor. Hareket kabiliyetinin önde gelen bir kurucusu olarak ünümüz, yüksek değerli, düşük maliyetli mobilite ürünleri (asansör sistemleri) sunmanın yanı sıra tüm müşterilerimize üstün müşteri hizmetlerimizi sunmamızdan kaynaklanmaktadır.

İzmir’deki insanlar yaşlı oldukları veya kendi evlerinde özgürce yaşamalarını engelleyen başka rahatsızlıklara ve zorluklara sahip oldukları için zorluklarla karşı karşıya. Herkesin kendi evlerinde özgürce ve rahat bir şekilde yaşaması gerektiğine inanan güçlü adamlardır, bu yüzden bunu mümkün kılan çözümleri sunmaktayız. En iyi erişebilirlik ürünlerini tedarik ederek, LiftArt ekibi, insanlara bağımsız yaşam biçimlerini geri vermeye odaklanmaya devam ediyor. Ayrıca, tüm ürünlerimizi kuruyoruz ve bizden alışveriş yaparken ihtiyacınız olan rahatlığı sağlayan, olağanüstü ve eşsiz bir satış sonrası servis sunuyoruz.

Merdivenlere tırmanmak sizi zorlamaya başlarsa bizi arayın. Uzman ekibimize geniş ürün yelpazemizden seçim yapmanıza yardımcı olarak hayatınızdaki acıyı ve rahatsızlığı kaldırın. Tüm ürünlerimiz, engelleri aşmanıza ve evinizde veya işyerinizde meydana gelebilecek kazaları azaltmanıza yardımcı olması için tarafımızdan özenle seçilmiştir.

Merdiven asansörleri, engelli asansörleri, ev asansörleri, asansör koltukları ve sattığımız diğer tüm ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemize göz atın. Tüm ürünlerimiz Hollanda – İngiltere – İtalya’da üretilmektedir ve garanti kapsamındadır. Harika bir ev bloğumuz da var, bazı fantastik makaleler içeriyor, bu yüzden bir göz atın.

Bize bir telefon açın ve sahip olduğunuz tüm soruları cevaplamak için elimizdeki süper ve son derece bilgili ekibimizle konuşun. Hem bütçeniz hem hareketlilik ihtiyaçlarınızla eşleşen doğru ürünü seçmenize yardımcı olmak için İzmir’de bulunan Ücretsiz Keşif ve Değerlendirme Servisi sunuyoruz.

LiftArt İzmir merdiven asansörü