Merdiven Asansörü Maliyetleri

Merdiven Asansörü Uzmanları, bu konulardan bazılarını, ‘genelde’ yanlıştır düşüncelerle parçalamış ve potansiyel alıcıları ve mevcut alıcıları bu yanlış anlamalara daha net bir şekilde kavuşmuştur.

Merdiven Asansörü Maliyetleri – Pahalı mı Ucuz mu

Merdiven asansörlerinin ağır bir fiyat etiketi taşıdığını varsaymak nadir değildir. Merdiven çıkış fiyatları, özellikle bugünün ekonomik ortamında, yıllık bazda arttı mı? Bunu görmek için sadece yakıt faturalarına bakmanız yeterlidir. Garip olsa da, 5 – 10 yıl önce, yakıt faturanızın aksine, merdiven kaldırma maliyetleri şimdi olduğundan daha pahalıydı. Örneğin standart bir düz merdiven asansörü için 2.000 £ ve standart bir eğri merdiven asansörü için 5.000 £ ‘dan fazla bir ücret ödemesi beklenirdi. Dahası, bu ürünler ve maliyetler, şu anda hazır olan pek çok seçeneği sunmadı. Seçenekler yine de ‘ilave maliyet’ olarak ücretlendirilmiş olsalar da, çok ihtiyaç duyulan seçeneklerdir ve bir kullanıcının yaşam kalitesini artırabilir ve / veya yardımcı olabilir. Elektrikli döner koltuklar ve elektrikli menteşe rayları, artık birkaç isim vermek için ortak seçenekler.

Merdiven asansör maliyetleri hakkında fikir edinmek için lütfen bu makaleyi okuyun. Bununla birlikte, gerçek bir maliyet elde etmenin en kesin yolu, birkaç alıntı elde etmektir. Sizin için kaliteli merdiven asansör sağlayıcılarıyla iletişime geçmeyi önerdiğimiz için burada, Merdiven Asansörü Uzmanları deneyiminden yararlanarak değerli zaman, emek ve endişe tasarrufu da yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, ‘teklif isteğinde’ formumuzdaki birkaç bilgiyi ‘doldurmak’ ve Merdiven Uzatma Uzmanları gerisini ayarlamaktır. Merdiven Kaldırma Uzmanları yalnızca para için değer sunan kaliteli ürünler sunan şirketlerle irtibat kurduğundan emin olabilirsiniz.

Merdiven asansörleri çalıştırmak pahalıdır
Kesinlikle hayır ve bu, güç tasarrufu cihazlarında ileri teknolojiden kaynaklanmaktadır. Merdiven kaldırıcıları uzun bir yol kat etti ve artık diğer ev eşyalarından daha iyi değilse de eşit statüde kabul edilmektedir.

Modern merdiven asansörü, hepsi olmasa da bile, Avrupa Direktiflerine uygundur ve EN 81-40 standartlarına göre inşa edilmiştir. Güç verimliliği ve güvenliği bu direktifler arasındadır. Genel kural olarak, çoğu DC merdiven asansörü, şarj edilebilir pilleri damlatmak için elektriğin günde birkaç kuruş (günde 0,10 – 0,20 arası) kullanır.

Bazıları, merdiven asansörünün, ortalama merdiven asansörü günde en az 14 kez yukarı ve aşağı merdiven basamaklarından geçtiği varsayımına dayanarak ortalama evde çalıştırılacak en ucuz cihazlardan biri olduğunu düşünüyor. Açıkçası her zaman bunun istisnaları vardır, ancak 14 seyahat veya günde 7 dönüş yolculuğu çok az pil gücü kullanmaktadır.

LiftArt Merdiven Asansörleri

Bir Cevap Yazın