Merdiven Asansörü mü Ev Asansörü mü

Merdiven asansörleri yaşlılar için idealdir, çünkü merdivenden inip çıkmalarına yardımcı olur. İngiltere merkezli Terry Lifts şirketi, merdiven asansörlerinin dünyasını tamamen devrimden çıkaracak ve merdiven kavramını geçersiz kılacak benzersiz bir tasarım ortaya çıkardı.

İnsanlara tavanda bir delik açmayı ve asansörün montajını gerektiren bir tasarımla gelmişler. Kaldırma milleri takmaya gerek yoktur. Yeni ve benzersiz tasarımla, yaşlı ve özürlü insanlar, evlerinin katları arasında hareket eden bir asansör ile kolayca seyahat edebilirler.

Modele Yaşam Tarzı Ev Asansörü denir ve insanları evlerinin farklı seviyeleri arasında kolayca taşıyabilir. Asansör, kompakt ve yerden tasarruf sağlar ve iki kat arasında etkili bir şekilde çalışır. 250 kg’a kadar taşıyabilir ve iki kişiyi rahatça barındırabilir.

Knutsford merkezli şirketin pazarlama ve ihracat direktörü John McSweeney, Terry Lifts’i çağırdı ve modellerinin her zamanki merdiven asansörünün güncellenmiş bir versiyonuna benzediğini söyledi. Ayrıca, merdiven asansörü merdivenlerde kalıcı bir fikstür olduğunu, buna karşılık ev asansörünün gerekli olmadığı zaman herhangi bir yere gönderilebileceğini de sözlerine ekledi.

Lifestyle Home Elevator, dikkatle tasarlanmış ve yolcuların güvenliğini sağlamak için farklı güvenlik özellikleri eklenmiştir. Hatta bir yedek pil var bu nedenle yolcuların bir elektrik kesintisi durumunda sıkışmış değildir. Asansör kapak kapanıncaya kadar hareket etmiyor ve 30 dakikalık bir yangın koruması da var.

Asansör, alışveriş çantalarını, bakkalilerini ve diğer ağır eşyaları katlar arasında taşımak için de kullanılabilir. John McSweeney’ye göre, ev asansörleri insanlara evlerine değer katmalarında yardımcı olacak. Asansörün toplam maliyeti 15.000 £ civarındadır.

 

LiftArt Merdiven Asansör Fiyatları

Konu: Merdiven Asansörü mü Ev Asansörü mü